Skip to Main Content »

Aytaş Aydınlatma'ya Hoşgeldiniz

Sepetiniz boş

GHIDINI

40 yılı aşkın bir ortaklık… Konusunun en önde gelen tasarımcıları, mimarları ve sektör profesyonelleri ile Ghidini Giuseppe Bosco türünün en estetik ve kaliteli klasik ve modern dekoratif aydınlatma gereçlerine hayat veriyor.

Gelişmiş tasarım teknolojilerinin ve üstün zanaatkârlığa duyulan tutkunun bir birleşimi sayesinde “detaylar” bütün üretim sürecinin en önemli unsurudur. Fikirden ürüne bütün süreçleri bünyemizde yapabileceğimiz bir yapı…

Geleneksel tekniklerin yanında gelişmiş tam otomatik imalat sistemleri ile döküm ustalarımız tecrübelerini ortaya koyuyorlar. Biz “antik bir kültürün” muhafızlarıyız.

Fikirlerin ve düşüncelerin özgün ürünlere dönüşebilmesinde her zaman tasarımcılara ve mimarlara destek sağlıyoruz. Prototipten kalıba, kalıptan ürüne metale hayat veren, anlam kazandıran bir yapı…

Pirinç, alüminyum ve zamak dökümde uzman; iç tasarımcılara ve aydınlatma imalatçılarına hitap eden geniş ürün yelpazesi… Sizlere sadece bir parça metal değil bir geleneğin ustalıkla hayat bulduğu … vaat ediyoruz.

Ghidini internet sitesine ulaşmak için lütfen tıklayın